sobota, 21 maja 2016

RELATED BOOKS

Witam!

Dzisiaj trochę z innej beczki. Lubicie czytać książki? Ja uwielbiam, mogłabym całymi dniami siedzieć i po prostu czytać. Jest tyyyle książek, których jeszcze nie przeczytałam, a chciałabym, jednak brak czasu mi na to nie pozwala, tym bardziej, że mam pracę licencjacką na głowie... :)
Zapraszam do recenzji, znacie je? Lubicie?


Książki Beaty Pawlikowskiej to moi główni faworyci. Uwielbiam jej także książki o żywności. "Trening szczęścia" i "Kurs szczęścia" to książki psychologiczne wspierające nasze własne poczucie szczęścia, wartości, docenienia świata, ludzi. "Trening szczęścia" zawiera wiele ćwiczeń do wykonania, co dla jednych jest świetną opcją, natomiast dla innych może wydawać się uciążliwe, jak i w książce "Kurs szczęścia". Mi osobiście nie sprawia problemu wykonywanie różnorodnych zadań :)


"Kurs szczęścia" opiera się głównie na odkryciu własnych fałszywych kodów, zaakceptowaniu ich i zmianie na pozytywne, prawidłowe kody naszej podświadomości.


"Dziennik uważności" Corinne Sweet to fantastyczne porady, cytaty innych ludzi. Uspokaja, przywraca harmonię, redukuje poczucie stresu :) Fantastyczna książka. Uważność to całkowite skupienie na TU i TERAZ.


To motywująca książka do działania! :)


"Życie na pełnej petardzie" to niesamowita, odważna i szczera książka. Jest niezwykle ciekawa i pełna energii. Polecam KAŻDEMU! 
Z czystym sumieniem polecam wszystkie opisane wyżej książki, zapraszam! :)

9 komentarzy:

 1. Ja uwielbiam czytać książki, chociaż rzadko sięgam po poradniki. Chociaż po książki Ks. Kaczkowskiego chętnie bym sięgnęła.

  OdpowiedzUsuń
 2. O zadnej z nich wczesniej nie slyszalam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też uwielbiam czytać :) Tylko szkoda, że doba jest taka krótka i nie starcza czasu na wszystkie przyjemności. Teraz poluję na Pawlikowską, a i ks. Kaczkowskiego też bym chętnie poczytała.

  OdpowiedzUsuń
 4. I love every sentence in this post, you are hilarious!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ostatnio czytam coraz mniej, ale muszę to zmienić;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham czytać! Już nieraz przymierzam się do takich pozytywnych, czy psychologicznych książek, ale i tak kończę na moich ulubionych historyjkach - kryminałach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię czytać książki chociaż ostatnio mam na to bardzo mało czasu. Podane przez Ciebie tytuły chętnie sobie zapiszę i przeczytam :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń