piątek, 6 kwietnia 2018

MIX #15Jeśli potrzebujesz dostać odszkodowanie AIF Kancelaria oferuje swoją pomoc. AIF Kancelaria z Wrocławia posiada ponad 10 letni staż. Pomagają wszystkim poszkodowanym w wypadkach, a także ich bliskim w uzyskaniu wysokich świadczeń od towarzystw ubezpieczeniowych. Do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny i rzetelny. Kompleksowe podejście do każdej sprawy odszkodowawczej pozwala im na trafną ocenę doznanych obrażeń ciała i szkód rzeczowych. 
Kluczem do sukcesu kancelarii odszkodowawczej jest rzetelna wiedza prawnicza poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku. 
Warto zaufać tej kancelarii, ponieważ posiadają wiele certyfikatów, które zapewniają o ich kompetencjach, m. in. zdobyła tytuł Skutecznego Negocjatora w Programie Symbole 2012.
Czasami jedna chwila może przekreślić nasze życiowe plany i marzenia. Wypadek to zdarzenie, które niesie za sobą falę negatywnych skutków.  AIF Kancelaria codziennie służą swoją pomocą wywalczając dla klientów godne stawki, które umożliwiają im szybki powrót do zdrowia. Każdy poszkodowany może liczyć na kompleksowe wsparcie i pełną reprezentację we wszystkich czynnościach związanych z dochodzeniem odszkodowania. Stosując skuteczne techniki wywalczą odszkodowanie nawet w 30 dni od przyjęcia sprawy! Doświadczenie i siła argumentów pozwala im na szybkie zakończenie postępowania już na etapie polubownym.
Można skontaktować się z Kancelarią online na ich stronie internetowej, a także przez infolinię. 
Mają uczciwe zasady:
Wynagrodzenie za efekt
> bez zaliczek za prowadzenie sprawy
> zwrot 100 % wydatków na leczenie
> w 30 dni otrzymasz odszkodowanie
> polubownie odzyskujemy odszkodowania
> sprawę prowadzi Twój doradca
> dostęp do akt On-line
> sąd to ostateczność – ale my pokryjemy koszty
> nie tracisz czasu ani nerwów na sąd.
Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszam! :-)

6 komentarzy: