sobota, 12 maja 2012

Sekret

 Chcesz ZMIENIĆ swoje życie? Chcesz dowiedzieć się jak mieć wszystko? Czego pragniesz? Kim tak NAPRAWDĘ jesteś? Zapraszam do przeczytania wspaniałej książki pt. "Sekret". Zawiera w sobie mądrość współczesnych nauczycieli - mężczyzn i kobiet, którzy posługiwali się nim i posługują nadal, by osiągnąć zdrowie, bogactwo i szczęście. Stosując wiedzę Sekretu, ujawniają niezwykłe historie zwycięstwa nad chorobą, zdobycia ogromnego bogactwa, pokonania przeszkód i osiągnięcia tego, co wielu uznałoby za niemożliwe. Wiedza ta była przekazywana przez wieki, pożądana, skrywana, gubiona, kradziona i kupowana za ogromne sumy. 


Książka "Sekret" zawiera praktyczne rady jak należy postępować, aby uruchomić twórczy proces realizacji pragnień.
Praktyka składa się z trzech kroków:
1. Prośba
2. Wiara 
3. Otrzymywanie

Ad. 1
Cyt.: "Czego tak naprawdę pragniesz? Usiądź i zapisz to na kartce, w czasie teraźniejszym. Możesz zacząć od: 'Jestem teraz taki szczęśliwy i wdzięczny, że ...'.A następnie wyjaśnij, jak według Ciebie powinno wyglądać Twoje życie, w każdym jego przejawie."
Bob Proctor

Cyt.: "To naprawdę doskonała zabawa - zupełnie jak posiadanie Wszechświata w formie katalogu. Przeglądasz go i mówisz: 'Chciałbym przeżyć to, chciałbym mieć ten produkt i chciałbym mieć kogoś takiego.' To Ty składasz zamówienie we Wszechświecie. To naprawdę takie proste.
Dr Joe Vitale

Ad. 2
Cyt.: "Krok drugi to uwierzyć. Uwierz, że to coś już do Ciebie należy. Powinieneś odznaczać się tym, co uwielbiam nazywać niezachwianą wiarą."
Lisa Nickols
Cyt.: "Nie musisz wiedzieć, jak się to stanie. Nie musisz wiedzieć, jak Wszechświat się do Ciebie dostosuje."
Dr Joe Vitale

Ad. 3
Cyt.: "Krok trzeci i ostatni w tym procesie to otrzymywanie. W związku z tym powinieneś czuć się wspaniale. Czuj się tak, Jak będziesz się czuł, kiedy to otrzymasz. Odczuwaj to już teraz."
Lisa Nickols
Cyt.: "Ważne jest w tym procesie, by czuć się dobrze, być szczęśliwym, ponieważ kiedy tak się czujesz, przestawiasz się na częstotliwość tego, czego pragniesz."
Marci Shimoff
Cyt.: "I otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie."
Ewangelia Św. Mateusza 21,22Osobiście przeczytałam książkę, jest wspaniała. Staram się stosować do tych zasad i czuję się dobrze! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz