niedziela, 15 lipca 2012

Sekret cz. III


Przyciągaj dobre zamiast złego


Na tym polega problem. Większość ludzi myśli o tym, czego nie chce. Zastanawia się, dlaczego to, co niechciane ciągle się pojawia...
Jedyny powód tego jest to, że częściej myślą o tym, czego nie chcą. 


Prawo przyciągania nie zważa na to, czy postrzegasz coś jako dobre, czy złe. Czy nie chcesz czegoś, czy chcesz. Odpowiada na Twoje myśli. Gdy patrzysz na górę swoich długów, czując się okropnie, wysyłasz sygnał do Wszechświata. "Czuję się naprawdę źle z powodu tego długu". Sam się w tym utwierdzasz. I sprawiasz, że dostajesz tego więcej.


Prawo przyciągania nie rejestruje słowa "nie". Jeśli mówisz: Nie radzę sobie z tą pracą". Prawo przyciągania odczytuje: "Chcę jeszcze więcej pracy, z którą sobie nie radzę".


"Prawo to działa ZAWSZE. to bez znaczenia, czy w nie wierzysz, albo czy je rozumiesz, czy też nie."B. Proctor


Fizyka kwantowa mówi nam, że świat wynurzył się z myśli. Tworzysz swoje życie przez myśli. Każdy to robi. Kiedy zrozumiesz to prawo, uświadomisz sobie jak potężny jesteś.


To, co teraz myślisz, tworzy Twoje przyszłe życie. Jeśli narzekasz, prawo przyciągania przyniesie więcej sytuacji dających Ci okazję do narzekania. Posiadając tę niezwykłą wiedzę, możesz całkowicie zmienić każdą okoliczność i wydarzenie w swoim życiu, zmieniając sposób myślenia. 


Twoje życie jest w Twoich rękach. Bez względu na to, kim jesteś, co robisz. Nie ma czegoś takiego jak beznadziejna sytuacja. Każda okoliczność Twojego życia może się zmienić!


Dziękuję. Niech Sekret zacznie przynosić Wam radość w życie.

Zapraszam do czytania kolejnych części.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz