wtorek, 31 lipca 2012

Sekret cz. V

Wszystko, co Cię w tej chwili otacza, włącznie z tym, na co narzekasz, sam przyciągnąłeś. Powiesz od razu: "Nie przyciągnąłem tego wypadku samochodowego, nie przeciągnąłem tego długu." Niestety, muszę zaprzeczyć tym słowom; Przyciągnąłeś to wszystko. 


Często, gdy ludzie dowiadują się o tym, przypominają sobie wydarzenia z historii, które pochłonęły ludzkie istnienia i nie mogą zrozumieć, w jaki sposób tyle ofiar zostało przyciągniętych do tego wydarzenia. Zgodnie z Prawem Przyciągania musieli emitować tę samą częstotliwość. Nie musi to oznaczać, że myśleli o tym wydarzeniu, ale częstotliwość ich myśli odpowiadała częstotliwości wydarzenia. 
Jeśli ludzie wierzą, że znajdują się w niewłaściwym czasie i nie mają kontroli nad zewnętrznymi okolicznościami, to ich myśli o strachu, bezsilności - jeśli są uporczywe - mogą sprawić, że ci ludzie znajdą się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie.Teraz masz wybór. Chcesz wierzyć, że to tylko zrządzenie losu i że coś złego może Cie spotkać w każdej chwili? Chcesz wierzyć, że nie sprawujesz kontroli nad okolicznościami? Czy też chcesz wierzyć, że Twoje życie jest w Twoich rękach i że w Twoim życiu może pojawiać się tylko to, co dobre? Masz wybór. Wszystko, o czym postanowisz myśleć, stanie się Twoim doświadczeniem życiowym.


Niemożliwe jest monitorowanie swoich wszystkich myśli. Naukowcy twierdzą, że w ciągu dni nawiedza nas około 66 tyś myśli. Na szczęście nasze uczucia pozwalają nam wiedzieć co myślimy. Uczucia mówią Ci co myślisz. Pomyśl o sytuacji, w której nagle wykonały gwałtowny skok w dół. Uczucie, jakiego doznałeś w żołądku było natychmiastowe. Więc uczucia to sygnał, dzięki któremu wiesz, co myślisz. 

Gorąco polecam książkę pt. "Sekret" Rhonda Byrne, a także film o tym samym tytule.

Zapraszam do czytania kolejnych części Sekretu wkrótce! :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz