czwartek, 19 lipca 2012

Sekret cz. IV

Siła Twojego umysłu
Bez względu na to, czy byłeś świadomy swoich mysli w przeszłości - TERAZ JESTEŚ. W tej chwili, dysponujac wiedzą o Sekrecie, budzisz się z głębokiego snu i stajesz się świadomy. 
Jeśli chodzi o Sekret, o siłę Twojego umysłu, to, gdy spojrzysz uważnie, okaże się, że wszystko to jest wokół nas. Trzeba tylko otworzyć oczy i patrzeć.

Przyciągasz do siebie wszystko. Ludzi, pracę, zdrowie, długi, samochód, społeczeństwo, w którym żyjesz. Powodujesz to, o czym głęboko myślisz. 

"Jeśli nie rozumiesz prawa, nie oznacza, że powinieneś je odrzucać. Możesz nie pojmować jak działa elektryczność, a mimo to z niej korzystasz. Ja nie wiem jak działa, ale wiem jedno. Można dzięki niej ugotować obiad." B. Proctor

Często, gdy ludzie zaczynają rozumieć Sekret, odczuwają lęk z powodu negatywnych myśli. Powinni jednak wiedzieć jedno: zostało naukowo dowiedzione, że myśl pozytywna jest sto razy silniejsza od negatywnej. 
Martwienie się, że masz ciagle takie myśli, spowoduje, że bedziesz się martwił jeszcze bardziej.
Obiecaj sobie w tej chwili, że będziesz oddawał się tylko myślom pozytywnym. 

"Jesteś Michałem Aniołem własnego życia. Dawid, którego rzeźbisz, to Ty sam." Dr Joe Vitale


By stać się świadomym swoich myśli, możesz określić dobitnie: "Jestem panem swoich myśli". Powtarzaj to często i uwierz w to.

Zdobywasz teraz wiedzę, która umożliwi Ci stworzenie najwspanialszej wersji samego siebie. Zdecyduj kim chcesz być, co robić i wyemituj częstotliwość, a Twoja wizja stanie się Twoim życiem.


Dziękuję, niech Sekret przynosi Wam radość do końca Waszego życia..
Zapraszam do czytania kolejnych części.

<3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz