wtorek, 28 sierpnia 2012

FILMY

Witam! :)

Lubicie oglądać filmy? Jakie są Wasze ulubione? Wpadłam na pomysł, aby stworzyć nasze TOP 10 NAJLEPSZYCH FILMÓW. Co Wy na to? W komentarzach proszę pisać swoje propozycje (najlepiej 5 filmów)

Moje 5 ulubionych filmów to:
1. "Prestiż" -  Tajemnicza opowieść o dwóch magikach i ich intensywnej, prowadzącej do nieustannej bitwy o przewagę rywalizacji pełnej obsesji, oszustw i zazdrości wraz z jej niebezpiecznymi oraz śmiertelnymi konsekwencjami.


2. "Zamiana ciał" - Mitch (Reynolds) i Dave (Bateman) dorastali razem, byli najlepszymi przyjaciółmi, ale z biegiem lat więzi osłabły. Dave jest szanowanym prawnikiem, kochąjacym ojcem rodziny; Mitch pozostał dużym chłopcem, nie lubiącym odpowiedzialności. Jak wielkie jest ich zdziwienie kiedy po pewnej szalonej nocy Mitch i Dave budzą się, ale nie w swoich ciałach. 

 3. "Iluzjonista" - Eisenheim (Edward Norton), człowiek znikąd wystawia w Wiedniu zdumiewające magiczne spektakle. Swoją pracą przykuwa uwagę pretendenta do tronu – Księcia Leopolda. Pewien, że iluzjonista jest jedynie mistrzem konfabulacji i oszustem, Książę zjawia się na jednym z przedstawień mężczyzny celem zdemaskowania jego występu.


4. "Step up 4 Revolution" -  Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się "The Mob". Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily.


5. "Woda dla słoni" -  Jacob Jankowski (Robert Pattinson) to student weterynarii, który pod wpływem dramatycznych przeżyć jest zmuszony porzucić studia tuż przez ich ukończeniem. Dzięki zbiegowi okoliczności przyłącza się do wędrownego cyrku, gdzie rozpoczyna pracę jako weterynarz.


Czekam na Wasze propozycje! :)

PS.: Możecie także zaproponować mi tematy na bloga, będę wdzięczna! :*
 

1 komentarz:

  1. Ja bym tu dodała Harry'ego Potter'a część 7 part 1 i 2, Egzorcyzmy Emily Rose, Wszystkie filmy sagi Zmierzch, Efekt Motyla i Czarnego łabędzia. :)

    OdpowiedzUsuń