sobota, 18 sierpnia 2012

SEKRET CZ. VII

Miłość: największe uczucie
Zasada dobrego samopoczucia stosuje się np. do Twoich zwierząt domowych. Wprawiają Cię w pozytywny stan emocjonalny. Gdy odczuwasz miłość do swego zwierzaka, ten niezwykły stan miłości przyniesie Twojemu życiu dobroć. 

Nie ma we Wszechświecie większej siły niż siła miłości. To najwyższa częstotliwość, jaką możesz emitować. Gdybyś mógł wzmocnić każdą myśl miłością, Twoje życie uległoby przemianie.
Niektórzy spośród wielkich myślicieli przeszłości określali prawo przyciągania jako PRAWO MIŁOŚCI. Jeśli głębiej się nad tym zastanowisz, zrozumiesz dlaczego. Nie możesz skrzywdzić kogoś swoimi myślami, krzywdzisz tylko siebie. Jeśli snujesz myśli pełne miłości, zgadnij, kto na tym zyskuje? Ty! Im większą miłość odczuwasz i emitujesz, tym większą siłę ujarzmiasz.Gdy już zaczniesz rozumieć i panować nad swoimi myślami i uczuciami, sam ujrzysz, jak tworzysz swoją rzeczywistość. Na tym polega Twoja wolność. W tym tkwi moc. 
By pójść o krok dalej, możesz powiedzieć: " To wspaniały Wszechświat. Przynosi mi wszystkie dobre rzeczy. Wspiera mnie we wszystkim, co robię. Zaspokaja moje potrzeby". I uwierz w to!

"Od czasu, gdy poznałem Sekret i zacząłem go stosować, stało się ono naprawdę magiczne. Mieszkam w posiadłości wartej 4,5mln dolarów. Mam żonę, za którą mógłbym umrzeć. Spędzam wakacje we wszystkich wspaniałych miejscach świata. Dokonywałem odkryć. I wszystko to działo się i nadal dzieje, ponieważ wiem, jak stosować Sekret." Jack Canfield


To jest Twoje życie. Czeka tylko, byś je odkrył! Myślałeś być może, że życie jest ciężarem i walką, więc wg prawa przyciągania, będzie ono takie dla Ciebie. Zacznij od tej chwili krzyczeć do Wszechświata: "Życie jest takie proste! Życie jest takie dobre! Spotyka mnie wszystko co pożądane!" 

Zasługujesz na wszystko dobre rzeczy, jakie życie ma Ci do zaoferowania. Wiesz to, gdyż czujesz się okropnie, kiedy odczuwasz ich brak. Jesteś twórca siebie, a prawo przyciągania to Twoje narzędzie. Uświadom sobie jego magię i własną wielkość.


Gorąco polecam książkę pt. "Sekret" Rhonda Byrne, a także film o tym samym tytule.

Zapraszam do czytania kolejnych części Sekretu wkrótce! :)

6 komentarzy:

  1. Ta książka od dawna leży sobie na mojej półce, a ja jeszcze jej nie przeczytałam. Dzięki że dodałaś ten post, teraz na pewno ją przeczytam.

    OdpowiedzUsuń