piątek, 24 sierpnia 2012

SEKRET CZ. VIII

Jak posługiwać się Sekretem?
Najwięksi twórcy ukazywali zgodnie Proces Twórczy przez swoje wspaniałe dzieła. Niektórzy tworzyli opowieści, inni malowali, a jeszcze inni tworzyli cuda.

Jeśli pomyślisz o Aladynie i jego lampie, przypomnisz sobie jak Aladyn ocierał ją z kurzu i oto wyskakiwał dżin i mówi: "Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem." W opowiadaniu Aladyn wypowiada 3 życzenia, ale w naszym życiu życzeń może być ile tylko chcemy.
Zastanów się nad tym.
Teraz zastosuj to do swojego życia. Aladyn to Ty, a dżin to Wszechświat, który powtarza Ci zawsze to samo: "Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem!".


Proces Twórczy wykorzystywany w Sekrecie, zaczerpnięty z NT, jest przewodnikiem, ktory pozwoli Ci stworzyć to, czego pragniesz, na drodze TRZECH KROKÓW.

Krok pierwszy: PROŚ 
Wydaj polecenie Wszechświatowi. Niech wie, czego chcesz. Usiądź i zapisz na kartce w czasie teraźniejszym. Zacznij od: "Jestem teraz taki/a szczęśliwy/a, że jestem/mam..."
Niech więc prośba stanie się Twoim nawykiem. Zrób zamówienie we Wszechświecie.

Krok drugi: UWIERZ
Uwierz, że to coś już do Ciebie należy. Musisz uwierzyć, że otrzymałeś. Nie myśl o braku tych rzeczy. Myśl o nich jako o własnych. W chwili, gdy prosisz, wierzysz, cały Wszechświat mobilizuje się, aby dostarczyć Ci to w formie widzialnej. Zacznij fantazjować. Zachowuj się tak, jakbyś już to miał. Miej w sobie niezachwianą wiarę. Gdy uwierzysz, że otrzymujesz, przygotuj się i patrz, jak zaczyna działać magia!

Krok trzeci: OTRZYMUJ
W związku z tym powinieneś czuć się wspaniale. Odczuwaj już teraz to, że już otrzymałeś. Powiedz sobie: "Otrzymuję teraz." I poczuj to. 

To do dzieła! :)
Życzę powodzenia!


Gorąco polecam książkę pt. "Sekret" Rhonda Byrne, a także film o tym samym tytule.

Zapraszam do czytania kolejnych części Sekretu wkrótce! :)

2 komentarze:

  1. Jejuu, kocham tę książkę <3 Ale czekam też na stylizacje ;)

    Pozdrawiam i zapraszam:

    zaplanowana.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń